شرکت ارتباط داده گلستان با شماره ثبت ۹۱۶۸ در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه IT و ارتباطات نوین با کادری متخصص و مجرب آغاز نمود زمان زیادی از فعالیت آن نگذشته بود که به دلیل کیفیت خدمات دهی و همکاری با نهاد های معتبری نظیر:
سرپرستی بانک ملی استان گلستان ، دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان ، شهرداری گرگان و شهرداری منطقه ۱۴ تهران،سازمان آب منطقه ای یاسوج،روغن موتور آترود(شیراز)

شرکت لبنیات صباح ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای گرگان وعلی آبادوکردکوی، شهرداری کردکوی و بسیاری از نهاد های دولتی و غیر دولتی دیگر و با توجه به شعار مشتری مداری این شرکت و سعی در ارائه خدمات مطلوب مناسب سلیقه و جلب اعتماد مشتریان،توانست جای خود را در بین شرکت های مطرح بازکند.
به دلیل حساسیت پرسنل در سعی در جلب رضایت مشتریان ، ارتباط با هر مشتری توسط یه شخص خاص در شرکت پیگیری میشود و روند قراردادها شکل میگیرد. به دلیل پشتیبانی قوی آنلاین ، کاربران سامانه در طی این سالها و همچنین سعی در بروز رسانی بانک اطلاعات موبایل و افزایش کارایی و قابلیت های نرم افزار ، مشتریان ما بهترین تبلیغ برای ما شدند.

مشتریان دیگر ما:

  • بیمارستان صیاد شیرازی
  • انجمن موسیقی گلستان
  • کتابهای آموزش ، هنری سنا
  • آموزشگاه زبان سفیر
  • مدیرکل بیمه ایران استان گلستان
  • استانداری گلستان
  • بانک توسعه تعاون
۱- قبل از تایید فرم قیمت های هر یک از پنل ها و امکانات و تعرفه های آنها را مطالعه نمایید
۲- پس از ثبت نام پنل شما به میزان مبلغ پنل منفی شده و پس از مشاهده کامل پنل میتوانید اقدام به پرداخت و فعال کردن آن نمایید
۳- جهت خرید خط اختصاصی باید مدارک خود از قبیل تصویر کارت ملی و تصویر قبض یا سند موبایل به نام خودتان یا بستگان درجه یک پس از ثبت نام و پرداخت از طریق بخش ارسال مدارک ارسال گردد
۴- تمامی پیامک های ارسالی به دقت از سمت مدیریت سامانه مانیتور میشود
۵- ارسال و یا تلاش برای ارسال هرگونه پیامک نامتعارف ، پیامک شوخی یا سرکاری ، هرگونه توهین و فحاشی از طریق پیامک، هر گونه پیامک سیاسی و مخل نظم عمومی و خلاف عرف ممنوع بوده و به محض مشاهده ضمن مسدود شدن پنل مراتب به حراست همراه اول و در صورت لزوم به پلیس فتا ارجاع داده خواهد شد.
۶- ارسال هرگونه پیامک پزشکی ، پیراپزشکی ، آرایشی و بهداشتی ، چاقی ، لاغری و… نیازمند دریافت مجوز تبلیغات مربوطه از سازمان نظام پزشکی می باشد
۷- ارسال هر گونه پیامک برنده شدن ، قرعه کشی و جایزه نیازمند دریافت مجوز از مدیریت سامانه و ارائه تعهد نامه میباشد .
۸- پس از پرداخت مبلغ پنل در صورت انصراف قبل از گذشت ۱۵ روز، ۳۰% هزینه پنل به همراه هزینه خط اختصاصی خریداری شده کسر و مابقی مرجوع خواهد شد
۹- در صورت گذشت بیش از ۱ ماه از خرید پنل امکان انصراف و بازگشت وجه امکان پذیر نمی باشد
۱۰- کلیه پنل های یکساله بوده و به صورت سالیانه با دریافت آبونمان مشخص تمدید میگردد
۱۱-در صورت خرید شارژ در طول دوره، پنل بدون دریافت آبونمان تمدید میشود و درصورت راکد بودن پنل ،سلب امتیاز میشود
۱۲- لازم به ذکر است کلیه قیمت های اعلام شده به روز می باشد.
۱۳-نظر به اینکه ارسال پیام از شبکه های اجتماعی از طریق خارج از کشور انجام میشود درصورت مسدودشدن،فیلترشدن،تحریم ویا هر مورد دیگری که ازاختیار این شرکت خارج باشدرخ دهد شرکت مسئولیتی در قبال آن ندارد و امکان بازگشت مبالغ نمیباشد ومسئولیت استفاده با کاربر میباشد
۱۴-در صورتیکه قوانین جدید ی از سوی شرکت ارتباطات سیار وضع شود و یا قوانین تغییر یابد،این قوانین شامل عطف به ماسبق خواهد شد.

۱۴-خرید از این وبسایت به منزله پذیرش همه قوانین و مقررات میباشد .

۱ – دوره تضمین (گارانتی)
فروشنده ، کارایی و کیفیت و سلامت کالاهای موضوع قرارداد را برای مدت یک سال از تاریخ گواهی “تحویل” تضمین می نماید . چنانچه در طول مدت مذکور در این ماده معایب و نواقصی در کالای موضوع قرارداد مشاهده شود که ناشی از عدم رعایت مشخصات تعیین شده و یا به کار بردن مواد نامناسب و نامرغوب باشد و به طور کلی هرگونه عیب و نقصی که به عملکرد خریدار مرتبط نباشد ، فروشنده موظف است معایب و نواقص را به هزینه خود رفع نماید و در صورت عدم قابلیت تعمیر نسبت به تعویض کالا اقدام نماید .
خریدار به محض مشاهده معایب مراتب را کتباً به فروشنده ابلاغ و فروشنده مکلف است در کوتاهترین زمان از تاریخ ابلاغ، اقدام لازم را به عمل آورد . در صورت خودداری فروشنده از انجام این تعهد، خریدار می تواند کل قرارداد را فسخ نماید.
تبصره۱:حداکثر زمان تشخیص و رفع عیب سیستم جی پی اس یک هفته می باشد. در صورتی که پس از یک هفته فروشنده نسبت به رفع نقائص احتمالی مبادرت نورزد خریدار می تواند نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید.
هرگونه تغییر در ظاهر فیزیکی دستگاه، باز نمودن دستگاه توسط افراد متفرقه، مخدوش شدن سریال دستگاه، آتش سوزی،جریان قوی برق، گارانتی را باطل مینماید.
تبصره۲: باطری شامل گارانتی نمیباشد.
۲- فسخ قرارداد
خریدار می تواند در صورت تشخیص مبنی بر نقض تمام با قسمتی از مفاد قرارداد یا هر گونه تخلف از شرایط صریح یا ضمنی پس از اخطار کتبی به فروشنده قرارداد را فسخ نموده و مراتب را کتباً به اطلاع وی برساند .
در صورت فسخ قرارداد ، خریدار بایستی مبالغی را که بابت کالای تحویل شده به فروشنده تعلق می گیرد (مشروط بر اینکه کالای مذکور بدون عیب و نقص باشد ) به او پرداخت نماید . چنانچه کالایی تحویل خریدار نشده باشد، فروشنده موظف است بدون فوت وقت مبلغ پیش‌پرداخت را به‌صورت نقدى به خریدار پرداخت نماید.
تبصره ۳- حداکثر پس از گذشت یک ماه از امضای قرارداد توسط طرفین، خریدار می تواند دستگاه های خریداری شده را به فروشنده بازگردانده مبلغ قرارداد را از وی طلب کند. بدیهی است این تبصره به شرطی نافذ است که آسیبی به خاطر عملکرد خریدار به دستگاه ها وارد نشده باشد. مرجع تشخیص این که آسیب احتمالی وارده به دستگاه ها ناشی از عملکرد خریدار بوده است یا خیر بعهده کارشناس مورد تایید طرفین قرارداد می باشد.
تبصره ۴- هزینه نصب و راه اندازی و ایاب و ذهاب قابل برگشت نمیباشد.
تبصره ۵- در صورت اعلام انصراف خریدار از ادامه همکاری حداکثر زمان جهت ارسال دستگاه ها به فروشنده یک هفته میباشد و فروشنده نیز حداکثر پس از ۵ روز کاری دستگاه ها را بررسی کرده و پس از تایید بازرس شرکت از عدم ایراد در دستگاه، کلیه مبالغ واریزی به حساب فروشنده برگشت داده میشود.
۳ – این قیمت ها فعلا بروز میباشد و در هنگام خرید قیمت به روز محاسبه میشوند.
۴ – تامین سیم کارت های مورد نیاز با شارژ مکفی به تعداد متحرک ها به عهده خریدار می باشد.
۵ – مسئولیت صحت عملکرد سیستم های مرتبط با دستگاه از جمله کیفیت شبکه های رادیویی، بیسیم، اینترنت، اینترانت ، تلفن همراه و غیره با این شرکت نمیباشد.

۶-در صورتیکه قوانین جدید ی وضع شود و یا قوانین تغییر یابد،این قوانین شامل عطف به ماسبق خواهد شد.

۷-خرید از این وبسایت به منزله پذیرش همه قوانین و مقررات میباشد .